Liga a IV-a Bacau Sezon 2017/2018

Liga a IV-a Bacau Sezon 2017/2018

Clasament detaliat

Programul competițional

Etapa 1

19-08-2017
11:00
AS Filipesti
0 – 6
AS Viitorul Curita
20-08-2017
11:00
AS V. Oituz
3 – 0
ACS GLORIA ZEMEȘ
19-08-2017
18:00
CSSM Bacau
7 – 0
AS Negri
19-08-2017
18:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
3 – 0
CS Dofteana
Observatii: JOC AMÂNAT.
19-08-2017
18:00
ACS Gauss Bacau
14 – 0
AS Aripile Cleja
19-08-2017
18:00
CS UZU Darmanesti
3 – 1
AS Vointa Garleni
19-08-2017
18:00
AS Siretul Bacau
1 – 2
AS Magura Casin
20-08-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
3 – 1
CSM Moinesti
19-08-2017
18:00
AS Fl. Rosie Sascut
0 – 3
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 2

26-08-2017
18:00
AS Viitorul Curita
1 – 0
AS V. Oituz
27-08-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
4 – 2
CSSM Bacau
26-08-2017
18:00
AS Negri
1 – 1
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
13-09-2017
17:00
CS Dofteana
1 – 2
CS UZU Darmanesti
Observatii: JOCUL SE DISPUT[ PE 13-09-2017 ORA 17.00.
26-08-2017
18:00
AS Aripile Cleja
4 – 0
AS Siretul Bacau
26-08-2017
18:00
AS Vointa Garleni
3 – 7
ACS Gauss Bacau
27-08-2017
11:00
AS Magura Casin
1 – 6
AS Vulturul Magiresti
26-08-2017
11:00
CSM Moinesti
12 – 0
AS Fl. Rosie Sascut
26-08-2017
11:00
F.C. Dinamo Bacau
4 – 0
AS Filipesti

Etapa 3

02-09-2017
11:00
AS Filipesti
5 – 0
CSM Moinesti
03-09-2017
11:00
AS V. Oituz
3 – 3
F.C. Dinamo Bacau
02-09-2017
17:00
CSSM Bacau
4 – 1
AS Viitorul Curita
02-09-2017
11:00
ACS Gauss Bacau
24 – 0
CS Dofteana
02-09-2017
17:00
CS UZU Darmanesti
2 – 3
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
02-09-2017
17:00
AS Siretul Bacau
0 – 2
AS Vointa Garleni
02-09-2017
17:00
AS Vulturul Magiresti
7 – 3
AS Aripile Cleja
02-09-2017
17:00
AS Fl. Rosie Sascut
1 – 2
AS Magura Casin
03-09-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
3 – 2
AS Negri

Etapa 4

09-09-2017
17:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
1 – 4
ACS Gauss Bacau
09-09-2017
17:00
AS Viitorul Curita
3 – 0
ACS GLORIA ZEMEȘ
09-09-2017
17:00
AS Negri
1 – 2
CS UZU Darmanesti
10-09-2017
11:00
CS Dofteana
1 – 0
AS Siretul Bacau
09-09-2017
17:00
AS Aripile Cleja
6 – 1
AS Fl. Rosie Sascut
09-09-2017
17:00
AS Vointa Garleni
3 – 1
AS Vulturul Magiresti
10-09-2017
11:00
AS Magura Casin
4 – 4
AS Filipesti
09-09-2017
11:00
CSM Moinesti
AS V. Oituz
Observatii: JOC AMANAT
09-09-2017
17:00
F.C. Dinamo Bacau
0 – 1
CSSM Bacau

Etapa 5

16-09-2017
11:00
AS Filipesti
3 – 0
AS Aripile Cleja
17-09-2017
11:00
AS V. Oituz
1 – 0
AS Magura Casin
16-09-2017
17:00
CSSM Bacau
4 – 0
CSM Moinesti
16-09-2017
17:00
ACS Gauss Bacau
11 – 2
CS UZU Darmanesti
16-09-2017
17:00
AS Siretul Bacau
2 – 0
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
17-09-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
10 – 0
CS Dofteana
16-09-2017
17:00
AS Fl. Rosie Sascut
1 – 4
AS Vointa Garleni
16-09-2017
17:00
AS Viitorul Curita
9 – 0
AS Negri
17-09-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
4 – 2
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 6

23-09-2017
17:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
2 – 2
AS Vulturul Magiresti
23-09-2017
17:00
CS UZU Darmanesti
1 – 0
AS Siretul Bacau
23-09-2017
17:00
AS Negri
0 – 5
ACS Gauss Bacau
24-09-2017
11:00
CS Dofteana
4 – 1
AS Fl. Rosie Sascut
23-09-2017
17:00
AS Aripile Cleja
1 – 2
AS V. Oituz
23-09-2017
17:00
AS Vointa Garleni
5 – 1
AS Filipesti
24-09-2017
11:00
AS Magura Casin
0 – 3
CSSM Bacau
Observatii: Urmare a contestaţiei depuse de clubul CSSM BACĂU pentru substituire a jucătorului cu Nr.5 Alecu Sorin,Comisia de Disciplină a stabilit faptul că contestaţia este admisă şi întemeiată concluzionănd că jucătorul contestat se face vinovat de substituire.Drept urmare Comisia decide omologarea jocului cu scorul de 3-0 pentru CSSM Bacău şi aplicarea unei penalităţi sportive de 200 lei clubului AS Măgura Caşin.
23-09-2017
11:00
CSM Moinesti
1 – 0
ACS GLORIA ZEMEȘ
23-09-2017
17:00
F.C. Dinamo Bacau
0 – 3
AS Viitorul Curita

Etapa 7

30-09-2017
11:00
AS Filipesti
4 – 0
CS Dofteana
01-10-2017
11:00
AS V. Oituz
1 – 0
AS Vointa Garleni
30-09-2017
17:00
CSSM Bacau
9 – 2
AS Aripile Cleja
30-09-2017
17:00
AS Siretul Bacau
0 – 9
ACS Gauss Bacau
01-10-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
8 – 1
CS UZU Darmanesti
30-09-2017
17:00
AS Fl. Rosie Sascut
1 – 3
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
30-09-2017
17:00
AS Viitorul Curita
2 – 0
CSM Moinesti
01-10-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
5 – 2
AS Magura Casin
30-09-2017
11:00
F.C. Dinamo Bacau
3 – 0
AS Negri

Etapa 8

07-10-2017
15:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
5 – 0
AS Filipesti
07-10-2017
15:00
ACS Gauss Bacau
7 – 1
AS Vulturul Magiresti
07-10-2017
15:00
CS UZU Darmanesti
3 – 0
AS Fl. Rosie Sascut
07-10-2017
11:00
AS Negri
1 – 1
AS Siretul Bacau
08-10-2017
11:00
CS Dofteana
1 – 1
AS V. Oituz
07-10-2017
15:00
AS Aripile Cleja
3 – 3
ACS GLORIA ZEMEȘ
07-10-2017
15:00
AS Vointa Garleni
2 – 1
CSSM Bacau
08-10-2017
11:00
AS Magura Casin
0 – 4
AS Viitorul Curita
07-10-2017
11:00
CSM Moinesti
1 – 3
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 9

14-10-2017
11:00
AS Filipesti
CS UZU Darmanesti
Observatii: AMĂNAT PENTRU O DATĂ CE VA FI STABILITĂ ULTERIOR.
15-10-2017
11:00
AS V. Oituz
3 – 1
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
14-10-2017
15:00
CSSM Bacau
11 – 0
CS Dofteana
15-10-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
6 – 1
AS Siretul Bacau
14-10-2017
15:00
AS Fl. Rosie Sascut
0 – 5
ACS Gauss Bacau
14-10-2017
15:00
AS Viitorul Curita
13 – 0
AS Aripile Cleja
15-10-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
4 – 1
AS Vointa Garleni
14-10-2017
11:00
CSM Moinesti
5 – 0
AS Negri
15-10-2017
13:00
F.C. Dinamo Bacau
7 – 3
AS Magura Casin

Etapa 10

21-10-2017
15:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
2 – 1
CSSM Bacau
21-10-2017
11:00
ACS Gauss Bacau
3 – 0
AS Filipesti
21-10-2017
15:00
CS UZU Darmanesti
2 – 0
AS V. Oituz
21-10-2017
15:00
AS Siretul Bacau
2 – 1
AS Fl. Rosie Sascut
21-10-2017
15:00
AS Negri
2 – 5
AS Vulturul Magiresti
22-10-2017
11:00
CS Dofteana
1 – 2
ACS GLORIA ZEMEȘ
21-10-2017
15:00
AS Aripile Cleja
2 – 5
F.C. Dinamo Bacau
21-10-2017
15:00
AS Vointa Garleni
1 – 0
AS Viitorul Curita
22-10-2017
11:00
AS Magura Casin
1 – 5
CSM Moinesti

Etapa 11

28-10-2017
11:00
AS Filipesti
3-1
AS Siretul Bacau
29-10-2017
11:00
AS V. Oituz
1-3
ACS Gauss Bacau
28-10-2017
15:00
CSSM Bacau
2-0
CS UZU Darmanesti
28-10-2017
15:00
AS Fl. Rosie Sascut
0-7
AS Vulturul Magiresti
28-10-2017
15:00
AS Viitorul Curita
13-0
CS Dofteana
29-10-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
4-3
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
29-10-2017
11:00
AS Magura Casin
2-4
AS Negri
28-10-2017
11:00
CSM Moinesti
2-1
AS Aripile Cleja
28-10-2017
11:00
F.C. Dinamo Bacau
1-2
AS Vointa Garleni

Etapa 12

04-11-2017
14:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
1-3
AS Viitorul Curita
04-11-2017
14:00
ACS Gauss Bacau
2-0
CSSM Bacau
04-11-2017
14:00
CS UZU Darmanesti
3-2
ACS GLORIA ZEMEȘ
04-11-2017
14:00
AS Siretul Bacau
0-3
AS V. Oituz
05-11-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
5-4
AS Filipesti
04-11-2017
14:00
AS Negri
6-2
AS Fl. Rosie Sascut
05-11-2017
11:00
CS Dofteana
0-2
F.C. Dinamo Bacau
04-11-2017
14:00
AS Aripile Cleja
AS Magura Casin
04-11-2017
14:00
AS Vointa Garleni
3-1
CSM Moinesti

Etapa 13

11-11-2017
11:00
AS Filipesti
5-0
AS Fl. Rosie Sascut
12-11-2017
11:00
AS V. Oituz
AS Vulturul Magiresti
11-11-2017
14:00
CSSM Bacau
7-0
AS Siretul Bacau
11-11-2017
14:00
AS Viitorul Curita
6-0
CS UZU Darmanesti
12-11-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
2-3
ACS Gauss Bacau
11-11-2017
14:00
AS Aripile Cleja
2-4
AS Negri
12-11-2017
11:00
AS Magura Casin
4-0
AS Vointa Garleni
11-11-2017
11:00
CSM Moinesti
5-3
CS Dofteana
11-11-2017
11:00
F.C. Dinamo Bacau
0-5
ACS Viitorul Nicolae Balcescu

Etapa 14

18-11-2017
11:00
AS Filipesti
2-3
AS Negri
18-11-2017
14:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
4-1
CSM Moinesti
18-11-2017
14:00
ACS Gauss Bacau
1-1
AS Viitorul Curita
18-11-2017
14:00
CS UZU Darmanesti
5-3
F.C. Dinamo Bacau
18-11-2017
14:00
AS Siretul Bacau
1-5
ACS GLORIA ZEMEȘ
19-11-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
2-1
CSSM Bacau
18-11-2017
14:00
AS Fl. Rosie Sascut
2-3
AS V. Oituz
19-11-2017
11:00
CS Dofteana
1-1
AS Magura Casin
18-11-2017
14:00
AS Vointa Garleni
7-0
AS Aripile Cleja

Etapa 15

26-11-2017
11:00
AS V. Oituz
5-2
AS Filipesti
25-11-2017
14:00
CSSM Bacau
3-0
AS Fl. Rosie Sascut
25-11-2017
14:00
AS Viitorul Curita
9-1
AS Siretul Bacau
26-11-2017
11:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
3-0
AS Vulturul Magiresti
25-11-2017
14:00
AS Negri
1-1
AS Vointa Garleni
25-11-2017
14:00
AS Aripile Cleja
3-2
CS Dofteana
26-11-2017
11:00
AS Magura Casin
0-2
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
23-11-2017
14:30
CSM Moinesti
2-1
CS UZU Darmanesti
25-11-2017
14:00
F.C. Dinamo Bacau
2-4
ACS Gauss Bacau

Etapa 16

02-12-2017
11:00
AS Filipesti
CSSM Bacau
03-12-2017
11:00
AS V. Oituz
AS Negri
02-12-2017
14:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
2-0
AS Aripile Cleja
29-11-2017
11:00
ACS Gauss Bacau
9-0
CSM Moinesti
02-12-2017
14:00
CS UZU Darmanesti
12-1
AS Magura Casin
02-12-2017
14:00
AS Siretul Bacau
1-3
F.C. Dinamo Bacau
03-12-2017
11:00
AS Vulturul Magiresti
3-7
AS Viitorul Curita
02-12-2017
14:00
AS Fl. Rosie Sascut
2-5
ACS GLORIA ZEMEȘ
03-12-2017
11:00
CS Dofteana
1-5
AS Vointa Garleni

Etapa 17

09-12-2017
14:00
CSSM Bacau
2-1
AS V. Oituz
09-12-2017
14:00
AS Viitorul Curita
7-0
AS Fl. Rosie Sascut
09-12-2017
14:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Filipesti
09-12-2017
14:00
AS Negri
9-1
CS Dofteana
09-12-2017
14:00
AS Aripile Cleja
2-5
CS UZU Darmanesti
09-12-2017
14:00
AS Vointa Garleni
4-1
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
09-12-2017
14:00
AS Magura Casin
0-3
ACS Gauss Bacau
09-12-2017
14:00
CSM Moinesti
4-1
AS Siretul Bacau
09-12-2017
14:00
F.C. Dinamo Bacau
AS Vulturul Magiresti

Etapa 18

11-04-2018 17:00
AS Viitorul Curita
3-0
AS Filipesti
11-04-2018 17:00
ACS GLORIA ZEMEȘ
2-2
AS V. Oituz
11-04-2018 17:00
AS Negri
1-3
CSSM Bacau
11-04-2018 17:00
CS Dofteana
4-2
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
11-04-2018 17:00
AS Aripile Cleja
2-7
ACS Gauss Bacau
11-04-2018 17:00
AS Vointa Garleni
0-0
CS UZU Darmanesti
11-04-2018 17:00
AS Magura Casin
3-0
AS Siretul Bacau
 03-03-2018 17:00
CSM Moinesti
0-0
AS Vulturul Magiresti
11-04-2018 17:00
F.C. Dinamo Bacau
4-0
AS Fl. Rosie Sascut

Etapa 19

 11-03-2018  11:00
AS V. Oituz
0-5
AS Viitorul Curita
 10-03-2018  15:00
CSSM Bacau
7-0
ACS GLORIA ZEMEȘ
 10-03-2018  15:00
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
6-4
AS Negri
 10-03-2018  15:00
CS UZU Darmanesti
3-3
CS Dofteana
 10-03-2018  15:00
AS Siretul Bacau
6-1
AS Aripile Cleja
 10-03-2018  15:00
ACS Gauss Bacau
4-0
AS Vointa Garleni
 11-03-2018  11:00
AS Vulturul Magiresti
7-3
AS Magura Casin
 10-03-2018  15:00
AS Fl. Rosie Sascut
0-2
CSM Moinesti
 10-03-2018  11:00
AS Filipesti
5-1
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 20

CSM Moinesti
0-0
AS Filipesti
F.C. Dinamo Bacau
5-0
AS V. Oituz
AS Viitorul Curita
4-1
CSSM Bacau
CS Dofteana
2-7
ACS Gauss Bacau
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
5-1
CS UZU Darmanesti
AS Vointa Garleni
4-0
AS Siretul Bacau
AS Aripile Cleja
0-3
AS Vulturul Magiresti
AS Magura Casin
AS Fl. Rosie Sascut
AS Negri
3-2
ACS GLORIA ZEMEȘ

Etapa 21

ACS Gauss Bacau
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Viitorul Curita
CS UZU Darmanesti
AS Negri
AS Siretul Bacau
CS Dofteana
AS Fl. Rosie Sascut
AS Aripile Cleja
AS Vulturul Magiresti
AS Vointa Garleni
AS Filipesti
AS Magura Casin
AS V. Oituz
CSM Moinesti
CSSM Bacau
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 22

AS Aripile Cleja
1-2
AS Filipesti
AS Magura Casin
3-2
AS V. Oituz
CSM Moinesti
0-0
CSSM Bacau
CS UZU Darmanesti
2-5
ACS Gauss Bacau
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
2-0
AS Siretul Bacau
CS Dofteana
1-2
AS Vulturul Magiresti
AS Vointa Garleni
8-0
AS Fl. Rosie Sascut
AS Negri
1-4
AS Viitorul Curita
F.C. Dinamo Bacau
3-1
ACS GLORIA ZEMEȘ

Etapa 23

AS Vulturul Magiresti
3-0
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Siretul Bacau
0-4
CS UZU Darmanesti
ACS Gauss Bacau
9-1
AS Negri
AS Fl. Rosie Sascut
3-1
CS Dofteana
AS V. Oituz
7-0
AS Aripile Cleja
AS Filipesti
3-0
AS Vointa Garleni
CSSM Bacau
4-3
AS Magura Casin
ACS GLORIA ZEMEȘ
3-0
CSM Moinesti
AS Viitorul Curita
11-0
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 24

CS Dofteana
1-1
AS Filipesti
AS Vointa Garleni
3-0
AS V. Oituz
AS Aripile Cleja
3-5
CSSM Bacau
ACS Gauss Bacau
14-1
AS Siretul Bacau
CS UZU Darmanesti
0-1
AS Vulturul Magiresti
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
4-0
AS Fl. Rosie Sascut
CSM Moinesti
1-6
AS Viitorul Curita
AS Magura Casin
5-0
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Negri
2-0
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 25

AS Filipesti
3-0
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Vulturul Magiresti
1-4
ACS Gauss Bacau
AS Fl. Rosie Sascut
1-2
CS UZU Darmanesti
AS Siretul Bacau
0-3
AS Negri
AS V. Oituz
5-1
CS Dofteana
ACS GLORIA ZEMEȘ
4-0
AS Aripile Cleja
CSSM Bacau
1-1
AS Vointa Garleni
AS Viitorul Curita
6-0
AS Magura Casin
F.C. Dinamo Bacau
3-1
CSM Moinesti

Etapa 26

CS UZU Darmanesti
3-1
AS Filipesti
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
2-2
AS V. Oituz
CS Dofteana
1-3
CSSM Bacau
AS Siretul Bacau
0-3
AS Vulturul Magiresti
ACS Gauss Bacau
10-1
AS Fl. Rosie Sascut
AS Aripile Cleja
1-16
AS Viitorul Curita
AS Vointa Garleni
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Negri
2-4
CSM Moinesti
AS Magura Casin
1-3
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 27

CSSM Bacau
6-1
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Filipesti
1-7
ACS Gauss Bacau
AS V. Oituz
1-0
CS UZU Darmanesti
AS Fl. Rosie Sascut
0-0
AS Siretul Bacau
AS Vulturul Magiresti
AS Negri
ACS GLORIA ZEMEȘ
6-0
CS Dofteana
F.C. Dinamo Bacau
AS Aripile Cleja
AS Viitorul Curita
2-0
AS Vointa Garleni
CSM Moinesti
4-2
AS Magura Casin

Etapa 28

AS Siretul Bacau
AS Filipesti
ACS Gauss Bacau
AS V. Oituz
CS UZU Darmanesti
CSSM Bacau
AS Vulturul Magiresti
AS Fl. Rosie Sascut
CS Dofteana
AS Viitorul Curita
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Negri
AS Magura Casin
AS Aripile Cleja
CSM Moinesti
AS Vointa Garleni
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 29

AS Viitorul Curita
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
CSSM Bacau
ACS Gauss Bacau
ACS GLORIA ZEMEȘ
CS UZU Darmanesti
AS V. Oituz
AS Siretul Bacau
AS Filipesti
AS Vulturul Magiresti
AS Fl. Rosie Sascut
AS Negri
F.C. Dinamo Bacau
CS Dofteana
AS Magura Casin
AS Aripile Cleja
CSM Moinesti
AS Vointa Garleni

Etapa 30

AS Fl. Rosie Sascut
AS Filipesti
AS Vulturul Magiresti
AS V. Oituz
AS Siretul Bacau
CSSM Bacau
CS UZU Darmanesti
AS Viitorul Curita
ACS Gauss Bacau
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Negri
AS Aripile Cleja
AS Vointa Garleni
AS Magura Casin
CS Dofteana
CSM Moinesti
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 31

AS Negri
AS Filipesti
CSM Moinesti
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Viitorul Curita
ACS Gauss Bacau
F.C. Dinamo Bacau
CS UZU Darmanesti
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Siretul Bacau
CSSM Bacau
AS Vulturul Magiresti
AS V. Oituz
AS Fl. Rosie Sascut
AS Magura Casin
CS Dofteana
AS Aripile Cleja
AS Vointa Garleni

Etapa 32

AS Filipesti
AS V. Oituz
AS Fl. Rosie Sascut
CSSM Bacau
AS Siretul Bacau
AS Viitorul Curita
AS Vulturul Magiresti
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Vointa Garleni
AS Negri
CS Dofteana
AS Aripile Cleja
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Magura Casin
CS UZU Darmanesti
CSM Moinesti
ACS Gauss Bacau
F.C. Dinamo Bacau

Etapa 33

CSSM Bacau
AS Filipesti
AS Negri
AS V. Oituz
AS Aripile Cleja
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
CSM Moinesti
ACS Gauss Bacau
AS Magura Casin
CS UZU Darmanesti
F.C. Dinamo Bacau
AS Siretul Bacau
AS Viitorul Curita
AS Vulturul Magiresti
ACS GLORIA ZEMEȘ
AS Fl. Rosie Sascut
AS Vointa Garleni
CS Dofteana

Etapa 34

AS V. Oituz
CSSM Bacau
AS Fl. Rosie Sascut
AS Viitorul Curita
AS Filipesti
ACS GLORIA ZEMEȘ
CS Dofteana
AS Negri
CS UZU Darmanesti
AS Aripile Cleja
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Vointa Garleni
ACS Gauss Bacau
AS Magura Casin
AS Siretul Bacau
CSM Moinesti
AS Vulturul Magiresti
F.C. Dinamo Bacau

Clasament

# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Gauss Bacau 27 26 1 0 185-24 79p +43
2AS Viitorul Curita282512158-1876p+31
3 AS Vulturul Magiresti 26 18 2 6 98-50 56p +17
4CSSM Bacau27173790-3654p+12
5 AS Vointa Garleni 27 15 3 9 64-42 48p +9
6ACS GLORIA ZEMEȘ27153977-5848p+6
7 F.C. Dinamo Bacau 27 15 1 11 75-59 46p +4
8AS V. Oituz26134950-4443p+4
9 CS UZU Darmanesti 28 13 4 11 66-68 43p +4
10ACS Viitorul Nicolae Balcescu281331263-6242p0
11 CSM Moinesti 28 13 3 12 59-60 42p -3
12AS Filipesti261231161-6439p+3
13 AS Negri 27 8 4 15 59-90 28p -14
14AS Magura Casin27721850-9423p-19
15 AS Aripile Cleja 28 5 1 22 44-138 16p -29
16CS Dofteana28342133-14413p-29
17 AS Siretul Bacau 28 3 2 23 20-103 11p -28
18AS Fl. Rosie Sascut27122421-1195p-34
Nota: pentru a afisa acest clasament pe site-ul dvs. va rugam sa inserati codul de mai jos in sursa paginii dumneavoastra. arata codul
Atentie! Puteti folosi un singur clasament generat de frf-ajf.ro pe site-ul dumneavoastra
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Gauss Bacau 27 26 1 0 185-24 79p +43
2AS Viitorul Curita282512158-1876p+31
3 AS Vulturul Magiresti 26 18 2 6 98-50 56p +17
4CSSM Bacau27173790-3654p+12
5 AS Vointa Garleni 27 15 3 9 64-42 48p +9
6ACS GLORIA ZEMEȘ27153977-5848p+6
7 F.C. Dinamo Bacau 27 15 1 11 75-59 46p +4
8AS V. Oituz26134950-4443p+4
9 CS UZU Darmanesti 28 13 4 11 66-68 43p +4
10ACS Viitorul Nicolae Balcescu281331263-6242p0
11 CSM Moinesti 28 13 3 12 59-60 42p -3
12AS Filipesti261231161-6439p+3
13 AS Negri 27 8 4 15 59-90 28p -14
14AS Magura Casin27721850-9423p-19
15 AS Aripile Cleja 28 5 1 22 44-138 16p -29
16CS Dofteana28342133-14413p-29
17 AS Siretul Bacau 28 3 2 23 20-103 11p -28
18AS Fl. Rosie Sascut27122421-1195p-34
Nota: pentru a afisa acest clasament pe site-ul dvs. va rugam sa inserati codul de mai jos in sursa paginii dumneavoastra. arata codul
Atentie! Puteti folosi un singur clasament generat de frf-ajf.ro pe site-ul dumneavoastra
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Gauss Bacau 27 26 1 0 185-24 79p +43
2AS Viitorul Curita282512158-1876p+31
3 AS Vulturul Magiresti 26 18 2 6 98-50 56p +17
4CSSM Bacau27173790-3654p+12
5 AS Vointa Garleni 27 15 3 9 64-42 48p +9
6ACS GLORIA ZEMEȘ27153977-5848p+6
7 F.C. Dinamo Bacau 27 15 1 11 75-59 46p +4
8AS V. Oituz26134950-4443p+4
9 CS UZU Darmanesti 28 13 4 11 66-68 43p +4
10ACS Viitorul Nicolae Balcescu281331263-6242p0
11 CSM Moinesti 28 13 3 12 59-60 42p -3
12AS Filipesti261231161-6439p+3
13 AS Negri 27 8 4 15 59-90 28p -14
14AS Magura Casin27721850-9423p-19
15 AS Aripile Cleja 28 5 1 22 44-138 16p -29
16CS Dofteana28342133-14413p-29
17 AS Siretul Bacau 28 3 2 23 20-103 11p -28
18AS Fl. Rosie Sascut27122421-1195p-34
Nota: pentru a afisa acest clasament pe site-ul dvs. va rugam sa inserati codul de mai jos in sursa paginii dumneavoastra. arata codul
Atentie! Puteti folosi un singur clasament generat de frf-ajf.ro pe site-ul dumneavoastra
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Gauss Bacau 27 26 1 0 185-24 79p +43
2AS Viitorul Curita282512158-1876p+31
3 AS Vulturul Magiresti 26 18 2 6 98-50 56p +17
4CSSM Bacau27173790-3654p+12
5 AS Vointa Garleni 27 15 3 9 64-42 48p +9
6ACS GLORIA ZEMEȘ27153977-5848p+6
7 F.C. Dinamo Bacau 27 15 1 11 75-59 46p +4
8AS V. Oituz26134950-4443p+4
9 CS UZU Darmanesti 28 13 4 11 66-68 43p +4
10ACS Viitorul Nicolae Balcescu281331263-6242p0
11 CSM Moinesti 28 13 3 12 59-60 42p -3
12AS Filipesti261231161-6439p+3
13 AS Negri 27 8 4 15 59-90 28p -14
14AS Magura Casin27721850-9423p-19
15 AS Aripile Cleja 28 5 1 22 44-138 16p -29
16CS Dofteana28342133-14413p-29
17 AS Siretul Bacau 28 3 2 23 20-103 11p -28
18AS Fl. Rosie Sascut27122421-1195p-34
Nota: pentru a afisa acest clasament pe site-ul dvs. va rugam sa inserati codul de mai jos in sursa paginii dumneavoastra. arata codul
Atentie! Puteti folosi un singur clasament generat de frf-ajf.ro pe site-ul dumneavoastra

Îți trimitem știrile pe email